Nabídka služeb

klíčeAVEMA Praha nabízí služby širokému spektru zákazníků. Jsme schopni uspokojit jak ty, pro které je prioritou nízký správní poplatek, minimální náklady za sjednané služby a bezproblémový chod jejich objektu, tak i náročnější klientelu, kde hlavní důraz je kladen na možnost výběru z pestré nabídky nadstandardních služeb, jako je např. ostraha objektu, provoz non-stop recepce atd.

Podle svých potřeb si zákazník volí jeden z balíčků služeb od Standard I pokrývající klasické správní činnosti pro SVJ po Komplex Plus, jehož součástí je komplexní správa nemovitosti v individuálním vlastnictví s velmi širokou nabídkou nadstandardních služeb nájemcům. Při uzavírání smlouvy vycházíme z konkrétních potřeb zákazníka a upravujeme předmět plnění tak, aby plně vyhovoval jeho požadavkům.

Doplňkové služby zajišťujeme prostřednictvím prověřených partnerů, při jejichž výběru vždy vyvažujeme cenu a kvalitu. Abychom získávali pro naše zákazníky vždy jen to nejlepší, provádíme pravidelná výběrová řízení na sjednávané služby. Současně rozvíjíme dlouhodobou spolupráci s osvědčenými dodavateli, na jejímž základě získáváme množstevní slevy a další výhodné podmínky pro naše klienty.

 

 

AVEMA Praha
-
Správce, který se opravdu stará